Karina Komornicka

PRO-PER-TY Prestige III

O mnie

Przez większość życia prowadziłam i nadal prowadzę firmę w branży budownictwa sportowego. Boiska sportowe, bieżnie, place zabaw – obecnie już ponad 150 obiektów w całym kraju cieszy dzieci. We wszystko co robię wkładam kawałek serca, nie znoszę byle jakości. Odpowiedzialność, uczciwość i pracowitość od 25 lat pozwalają mi realizować i budować. Pozostawiam po swojej pracy realny ślad. 

Prywatnie jestem już babcią. Rodzina to dla mnie podstawa, cała reszta kręci się wokół niej. Rozumiem potrzeby klientów, od przedsiębiorcy po rodzinę z dziećmi. Bogate życiowe doświadczenia pozwalają mi odpowiedzialnie pomagać innym.

Od zawsze moją pasją są antyki, stare cudeńka wygrzebane ze strychów z własną historią i „duszą”. Uwielbiam urządzać a miłość do antyków pomaga odkryć potencjał często głęboko ukryty i nie widoczny na pierwszy rzut oka. Uwielbiam jeździć na nartach, słuchać dobrej muzyki – koniecznie z mądrym tekstem. Wspólne biesiadowanie przy ognisku z gitarą, długie rozmowy z przyjaciółmi – to moje klimaty.

Porażki życiowe przekuwam w doświadczenie, wierzę że wszystko dzieje się po coś i grzechem byłoby tego nie widzieć. Lubię pracować i zarażać tym innych – zawalczę zawsze gdy widzę w tym sens, gdy mogę i potrafię pomóc. Doświadczenie w branży budowlanej dało mi odpowiednie podstawy do świadczenia solidnej usługi na rynku pośrednictwa w nieruchomościach.

Sortuj według:

0 Opinia

Sortuj:
Wystaw opinię

Wystaw opinię

Compare listings

Porównać