Katarzyna Mróz

Centrum

O mnie

Z rynkiem nieruchomości związana jestem od ponad 5 lat. Rok 2019 to 100 % skuteczność w sprzedaży i wynajmie nieruchomości przyjętych do mojej oferty. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i wydarzeniach branżowych. Uważam, że kluczową kwestią przy sprzedaży nieruchomości jest właściwe określenie ceny ofertowej, dlatego obecnie poszerzam swoją wiedzę w Szkole Głównej Handlowej na podyplomowych studiach z zakresu Wyceny Nieruchomości. 

Jestem na bakier z bylejakością, a etyka i uczciwość mają dla mnie fundamentalne znaczenie. Do każdej nieruchomości i każdego Klienta podchodzę indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Staram się prowadzić sprzedaż, kupno lub wynajem nieruchomości tak, żeby droga ta była dla moich Klientów prosta i przyjemna oraz przybierała jak najbardziej wymierne korzyści. 

Wybrałam ten zawód po pierwsze z pasji do nieruchomości, które odkąd pamiętam znajdowały się w kręgu moich zainteresowań. To też idealny zawód dla mojej osobowości. Codzienne wyzwania sprzedażowe i coraz częściej prawne oraz to, że nie ma dwóch takich samych transakcji sprawiają, że mój umysł jest wciąż na najwyższych obrotach i dzięki temu ciągle się czegoś uczę i rozwijam. Ostatnie ale na pewno nie najmniej ważne – ponieważ lubię ludzi i lubię pomagać, a to co robię to nic innego jak właśnie pomoc ludziom, którzy jej potrzebują choć bardzo często nie zdają sobie z tego sprawy.  Mój ulubiony cytat to „Twój dom może Ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi Ci domu” aut. Blaise Pascal – ulubiony bo w mojej interpretacji mówi o tym, że wspieram swoich Klientów w decyzjach dotyczących niekiedy najważniejszej czy też najbardziej wartościowej rzeczy, którą posiadają. Decyzjach dotyczących ich obecnego lub przyszłego domu. Dlatego wiem, że nie mogę zawieść.

Sortuj według:
  • 4 457 zł
  • 67 zł/m2 m-c

biuro do wynajęcia od zaraz

  • 4 457 zł
  • 67 zł/m2 m-c
Polska, Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
  • 66.3
Zobacz

Compare listings

Porównać