Michał Szewczyk

PRO-PER-TY Prestige

O mnie

Język: Angielski, polski, rosyjski

Sortuj według:

13 Opinie

(5 na 5)
Sortuj:
Wystaw opinię
 • thumb

  Буду рекомендовать

  Приятный молодой человек, который доступно все объяснит, подскажет и покажет, даже если это не касается его работы. Все наши пожелания по поиску жилья были выполнены, остались довольны. Михаилу спасибо, а я в свою очередь буду рекомендовать его как отличного специалиста.

  Отзыв от Татьяны)

 • thumb

  Współpraca z Panem to czysta przyjemność

  Współpraca z Panem przebiegała bardzo sprawnie. Był Pan zawsze dyspozycyjny, odpowiadał na każdy nasz pytania i telefon, formalności związane z wynajmem mieszkania załatwione były szybko, legalnie w przyjemnej atmosferze. Współpraca z Panem to czysta przyjemność. Wyrazy szacunku i uznania.
  Pozdrawiamy
  Katarzyna i Rafał.

 • thumb

  Profesjonalna osoba ktorej mozna zaufac

  Dziekuje bardzo za wspolprace. Jestem bardzo zadowolona z tego jak szybko udalo sie Panu wynajac mieszkanie i jak sprawnie wszystko Pan zatwial z klientami. Dzieki Panu niczym nie musialam sie przejmowac. Zaoszedzilam duzo czasu chocby ze wzgledu na to ze mieszkam teraz poza krakowem i dojazdy na prezentacje mieszkania byly by dla mnie uciazliwe. Ogloszenie bylo profesjonalnie napisane oraz zawieralo bardzo korzystne zdjecia mieszkania ktore sam Pan wykonal. Na pewno polecilabym Pana jako profesjonalna osobe ktorej mozna zaufac.
  Jeszcze raz dziekuje.

  Pozdrawiam
  Katarzyna Ciechmiszczuk

 • thumb

  Profesjonalizm, doświadczenie.

  Pan Michał wykazał się dużym profesjonalizmem, doświadczeniem i znajomością tematu.
  Kontakt z Panem był utrzymany praktycznie przez cały okres załatwiania sprawy, nigdy nie wykazywał zniechęcenia, choć sprawa była trudna i zawsze dawał praktyczne rady. Zawsze odpowiadał na moje telefony, utrzymując przez to dobry kontakt. W przypadku wątpliwości, służył dobrą radą. Serdecznie wszystkim polecam tego pośrednika.

 • thumb

  Opinia

  Polecamy korzystanie z usług Pana Michała Szewczyk. Współpraca z Nim była prawdziwą przyjemnością.
  Jest osobą bardzo kompetentną. W działaniach w naszej sprawie wykazał się fachowością, szybkością działania. Nie szczędził czasu kiedy zwracaliśmy się z problemem i z prośbą o pomoc. Zawsze dostępny i zainteresowany problemami klienta.
  Poza tym posiada ogromną wiedzę. Dobrze zna problemy rynku. Pan Marcin dał się poznać jako osoba o wielkiej kulturze osobistej, cierpliwości i “Ogromnym Sercu” w stosunku do drugiego człowieka i jego problemów. Wraz z mężem wysoko oceniamy współpracę z Panem Michałem. Jeszcze raz polecamy współpracę i napewno skorzystamy jeszcze z usług Pana Michała.
  Bogumiła i Paweł Niespodziewani

Wystaw opinię

Compare listings

Porównać