O nas

PRO-PER-TY Polska

To grupa biur nieruchomości budowana na międzynarodowych standardach i ponad 20 letnich doświadczeniach naszego Zespołu. 

Wspieramy naszych Klientów w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości.  Podejmując się poszczególnych zleceń widzimy przede wszystkim człowieka i jego indywidualne potrzeby oraz oczekiwania.

Zakres oferowanych przez nas usług dotyczy każdego obszaru nieruchomości, mieszkalnych jak i komercyjnych na terenie całego kraju.

Własne oddziały mamy w kilku miastach ale dzięki szerokim kontaktom wynikającym z organizacji szkoleń, przynależności do ogólnopolskiego MLS i regionalnych stowarzyszeń współpracujemy z wieloma biurami zlokalizowanymi niemal w każdym zakątku Polski, a wieloletnie doświadczenia w międzynarodowych kontaktach oraz posiadane narzędzia sprawiają, że maksymalizujemy zasięg docierania z naszymi ofertami.

Odtwórz wideo

JAK PRACUJEMY

Pracujemy z pasją, a co za tym idzie pionierskie rozwiązania i projekty wyróżniają nas na rynku nieruchomości.

  • pracujemy w oparciu program jakości
  • prowadzimy kampanie edukacyjne dla Klientów
  • szkolimy rynek pośrednictwa
  • z zasady pracujemy na rzecz jednej strony transakcji
  • aktywnie współpracujemy z innymi pośrednikami na rynku
  • zawieramy ekskluzywne umowy pośrednictwa
  • analizujemy i raportujemy działania 

Dzięki powyższym aktywnościom jesteśmy w stanie świadczyć usługę w pełni zorientowaną na Klienta i jego potrzeby, usługę pośrednictwa najwyższej jakości.

Nasza pomoc wykracza poza standardową usługę pośrednictwa – współpracujemy z innymi specjalistami, których polecamy np. biura architektoniczne, doradcy podatkowi, prawnicy, firmy remontowe i budowlane, geodeci, firmy przeprowadzkowe czy firmy zarządzające najmem. 

NASI AGENCI / NASZ ZESPÓŁ

Od pierwszych dni pracy uczymy naszych Agentów, a później Doradców,  by działali na rzecz i z korzyścią dla Klienta, aby do każdego zamawiającego naszą usługę podchodzili indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.

Zespół PRO-PER-TY Polska składa się z kilkudziesięciu osób, które na co dzień z uwagą pomagają swoim Klientom. Są wśród nich osoby z wieloletnim doświadczeniem w pośrednictwie, jak również młodsi adepci sztuki pośrednictwa, którzy pracują starannie budując swoją markę, ucząc się od najlepszych aby pracować w oparciu o wysokie standardy. 

EDUKACJA

Nieustannie dążymy do podnoszenia kwalifikacji i umiejętności naszych Agentów umożliwiając im uczestnictwo w najlepszych i licznych szkoleniach oraz wydarzeniach branżowych. 

Jednym z filarów prowadzonej przez nas działalności jest organizacja szkoleń z dziedzin powiązanych z tematyką nieruchomości (prawne, marketingowe, finansowe…).

Szkolenia prowadzone są przez najlepszych polskich Trenerów i dotykają tak ważnych obszarów w pracy Agenta jak: negocjacje, wiedza merytoryczna z obszaru nieruchomości, regulacji prawnych mających bezpośredni wpływ na rynek nieruchomości i zawieranie transakcji jak również marketingu który na przestrzeni lat nieustannie ewoluuje.

KAMPANIE DLA KLIENTÓW

PRO-PER-TY to firma, której MISJĄ jest edukowanie środowiska i Klientów, mając nadzieję na pozytywne zmiany na polskim rynku nieruchomości. W tym celu powstają kampanie, by być bliżej Klientów, aby podejmowali słuszne dla siebie decyzje. W dłuższej perspektywie wierzymy że polski rynek pośrednictwa zmieni się na lepsze i skieruje się w stronę zagranicznych standardów, które obserwujemy i się inspirujemy się nimi od pierwszych dni naszej pracy. 

Mamy nadzieję, że już wkrótce polskie pośrednictwo stanie się rynkiem gdzie wszystkie biura nieruchomości ze sobą współpracują, a gdzie praca dla jednej strony transakcji jest czymś naturalnym, gdzie Klient stoi na pierwszym miejscu. 

By urzeczywistnić nasze marzenie w 2020 r. rozpoczęliśmy pierwsze w Polsce projekty #wartowiedzieć oraz #prawdyrynkowe. W ramach którego publikujemy szereg artykułów i wywiadów kierowanych do Klientów korzystających lub mających zamiar skorzystać z usług biura nieruchomości.  Publikowane treści mają na celu edukację i zwiększanie świadomości Klientów, by usługa pośrednictwa i działania biur były dla nich transparentne , żeby mogli świadomie podejmować najlepszą dla siebie decyzję o wyborze biura.

KAMPANIE SPOŁECZNE

Chcemy być blisko ludzi którzy potrzebują wsparcia i pomocy, dotykając różne dziedziny życia. Uczetsniczymy w różnych kamaniach dotyczących zdrowia , pomcy słabyszym. Ostatnia kampania ,,Kobiety NIE płaczą,, wsparła wiele Pań borykających się z różnymi emocjami i wyzwaniami codziennego życia. Jeśli możesz nas wesprzeć w podobnych wydarzeniach, zapraszamy do udziału.

Compare listings

Porównać