Dom na dużej działce w letniskowej miejscowości Rybienko Leśne k. Warszawy

 • 1 050 000 zł
 • 701 zł/m2

 • Dom
 • Typ nieruchomości
 • 1498

Dom w pięknym otoczeniu natury czeka na nowego właściciela.

 

OTOCZENIE
Największym atutem nieruchomości jest jej położenie; Rybienko Leśne – zielona, spokojna miejscowość, która poprzez ukryte wśród drzew wille i piękne domy często porównywana jest z Konstancinem. Dom znajduje się na dużej, 1498 m² działce, postawiony przy alei, dzięki czemu za domem znajduje zadrzewiona, cicha przestrzeń tylko dla właścicieli.

Sąsiedztwo to również zadbane wille i domy położone wśród drzew.

W odległości kilku i kilkuset m wszelka potrzebna infrastruktura m.in. sklepy spożywcze, restauracje, poczta, apteka, szkoła podstawowa – 1 km.

Oraz oczywiście dużo miejsc do spacerów na łonie natury, kilkaset kroków od działki malownicza rzeka Bug.

Dom składa się z 2 części z osobnymi wejściami:

Wybudowany zasadniczy dom i oddany do użytkowania w 1979 r. o powierzchni 180 m² oraz dobudowana w 81 r. druga część/pracownia o powierzchni 90 m² (łącznie 270 m²).

Główna część domu jest 4-kondygnacyjna. Na parterze znajduje się duży salon, z którego pięknie widać zadrzewioną działkę, dodatkowo kominek umila czas w chłodniejsze wieczory. Parter wyłożony jest drewnianą boazerią, co przydaje ciepła wnętrzom. Z salonu przejście do części jadalnej oraz osobnej kuchni. Na kolejnym piętrze znajdują się 3 pokoje oraz duża łazienka. Z jednego z pokoi wyjście na balkon z widokiem na tylną część posesji.

Kolejna kondygnacja to strych, który może być przystosowany do zamieszkania. Jest też duża, kilkupomieszczeniowa piwnica, tam m.in. toaleta.

Z salonu wyjście na zadaszony taras, wyposażony w zewnętrzny kominek. Dodatkowo nad garażem duży taras.

POSIADŁOŚĆ
Ogrodzona, wejście na posesję z 2 stron. 1 wjazd/brama na pilota, garaż na 1 auto.

Osobne pomieszczenie gospodarcze murowane, z poddaszem – 40 m².
Wrażenie przebywania w parku, dzięki wysokim ale z rzadka nasadzonym sosnom, zadbany trawnik oraz krzewy które tworzą ściany zieleni wzdłuż ogrodzenia.

DOJAZD
W odległości 4,5 km (5 min. autem) wjazd na szybką trasę S8, którą przy standardowej jeździe dociera się do Warszawy w 30 minut (48 km z posesji do Warszawy).

3 km do Wyszkowa – miasto z 27000 mieszkańcami  (galerie handlowe, hipermarkety itp.)

Uwaga: sprzedaż posiadłości w całości lub OSOBNO na: działkę z domem (900 m²) oraz mniejszą (600 m²) działkę z pomieszczeniem gospodarczym (która ma niezależną furtkę/wejście).

Dom gotowy do komfortowego zamieszkania, do dowolnych dalszych aranżacji, w pięknej, przypominającej uzdrowisko, okolicy Warszawy. Pełna własność, brak obciążeń.

***Kupujący zwolniony z opłat dla agencji***

Mapa

Szczegóły

 • Cena: 1 050 000 zł
 • Powierzchnia: 1498 m²
 • Typ nieruchomości: Dom
 • Status nieruchomości: Na sprzedaż

Dodatkowe informacje

Kalkulator hipoteczny

miesięcznie
 • Orientacyjna rata kredytu
%

Umów spotkanie

Dodatkowe informacje

Podobne oferty

Compare listings

Porównać
Katarzyna Stałowska
 • Katarzyna Stałowska